O nás


Jsme rodinná firma, která vznikila v roce 2002 jako fyzická osoba Jan Piszkiewicz a z počátku se věnovala nakladatelské činnosti.

V roce 2005 jsme nabídli firmě Opavia koncept Knihovničky Opavia a v jejím rámci i Brumíkovu kuchařku. Ještě v témže roce byl projekt realizován. Spolu s kuchařkou jsme vytvořili pro marketingovou akci pexeso, vymalovánky, omalovánky a tetování. V roce 2006 následovala kniha Brumíkovy Velikonoce a v dalších letech následovaly další knihy jako Brumík objevitel, kromě knih i další marketingové materiály jako puzzle, 3D puzzle a další.

V téže době jsme začali i s výrobou POS materiálů včetně kartonáže.

V roce 2007 se firma transformovala na agenturu gevak, s. r. o. a v činnosti firmy začala výroba reklamních materiálu a kartonáže převládat.

Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout lepší servis a ceny, přestěhovali jsme se v roce 2009 do vlastních výrobních prostor a začali postupně rozšiřovat strojový park a přidávat další technologie, jako například kašírování, velkoformátový výsek a výrobu paletových omotávek na otevřenou Evlnu.

V roce 2020 jsme doplnili využití ofsetových technologii o digitální UV tisk a klasický výsek digitálním plotrovacím automatem.

V roce 2023 jsme nabídku technologii rozšířili o frézování, což nám spolu s přímým potiskem deskových materiálů a tepelným ohýbáním dává i možnosti výroby z plastu.